O firmie Samson

Nasza firma Samson Przeprowadzki specjalizuje się w organizacji przeprowadzek i transporcie mienia już od lat. Nasza specjalność to przeprowadzki domów, mieszkań oraz firm. Jeżeli chcesz przeprowadzić się szybko, wygodnie, bezpiecznie i dodatkowo bezstresowo, razem z nami to żaden problem – wystarczy tylko zadzwonić do nas, aby zarezerwować termin wykonania usługi.
Jako firma przeprowadzkowa z szerokim doświadczeniem w branży wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też przeprowadzki z nami są zawsze udane pod każdym względem.

Działamy przede wszystkim na terenie Śląska, między innymi miejscowości takich jak Katowice, Będzin, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Sosnowiec oraz innych miast, a także organizujemy przeprowadzki do innych miejscowości w Polsce.
Nasi wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy zawsze są gotowi do pomocy przy przeprowadzkach. Jako firma transportowa dowozimy różnego rodzaju mienie dla naszych klientów. Posiadamy rozbudowaną flotę samochodów dostawczych, dzięki którym jesteśmy w stanie transportować również mienie gabarytowe, między innymi meble czy AGD.
Gdy masz dodatkowe pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami przeprowadzkowymi, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie. Nasz pracownik będzie mógł wtedy odpowiedzieć na nie, przygotować dla ciebie szybką wycenę, a także zarezerwować dogodny termin twojej przeprowadzki razem z nami.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! Zespół firmy Samson Przeprowadzki